KLIMATIZACE

Klademe důraz na kvalitu odvedené práce a všech dodávaných klimatizací. Vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům našeho zákazníka. Všechny místnosti, domy, školy a provozovny se liší svou velikostí a různými podmínkami a tak přistupujeme ke každé zakázce individuálně a s nejvhodnějším řešením, které dokážeme přizpůsobit díky získaným dovednostem a praxe.

Nabízíme dodávku a montáž klimatizací od značkových světových výrobců.

Klimatizace LG se vyznačují jedinečným designem, úsporou energie a ekologičností provozu. Moderní klimatizace kromě chlazení a topení nabízí další funkce jako je čištění vzduchu či úpravu vnitřní vlhkosti. Sortiment je velice široký a zahrnuje téměř všechny aplikace domácího a hromadného chlazení obytných, kancelářských a veřejných prostorů.


Společnost Daikin je světovým leaderem v odvětví klimatizace a vytápění. Díky široké škále produktů jsou produkty Daikin ideálním řešením pro každou aplikaci. Vysoká celoroční účinnost až do úrovně A+++ a funkce, které umožňují šetřit energií (inteligentní čidlo, týdenní časovač) zaručí nízké náklady za energii. Daikin je zárukou dokonalého komfortu v podobě velmi tichého provozu a dokonalého uspořádání proudění vzduchu.

Nástěnné klimatizace značky Carrier  jsou nejpoužívanějším typem zařízení v domácnostech. Tvoří je venkovní jednotka a jedna nebo více vnitřních jednotek, právě v nástěnném provedení. Tyto nástěnné klimatizace jsou elegantní, malé, štíhlé a kompaktní jednotky, které se hodí například do místností s nízkými stropy nebo klenbami. Nástěnné klimatizace lze použít také v komerčních prostorech s náročnějším provozem.

Zašlete nám projekt a my Vám ho zdarma a rychle naceníme.

Poptávkový formulář >>