VZDUCHOTECHNIKA

Rekuperace přináší úsporu za vytápění, vytváří zdravé vnitřní prostředí a stává se standardem při výstavbě rodinných domů, bytů i komerčních nemovitostí.


Nabízíme dodávku a montáž rekuperačních jednotek

od prověřených výrobců. 

Produkty Frapol

Systémy zaručující nepřetržitou  řízenou výměnu vzduchu a snížení obsahu CO2 vč. vlhkosti na přijatelnou úroveň pomocí mechanického zásobování a odvzdušnění s funkcí rekuperace tepla. Nedílnou součástí takového systému je ventilační jednotka OnyX.

Hlavní funkcí rekuperátorů Onyx  je dodávání čerstvého  vzduchu do místností. Díky konstantní filtraci zabraňuje mechanický ventilační systém proniknutí alergenů, stejně jako vývoji virů, bakterií a hub v budovách. 

Produktová řada OnyX byla navržena tak, aby fungovala v našich klimatických podmínkách. OnyX rekuperátory zajišťují pohodlí při pobytu uvnitř. Používají se v energeticky úsporných a pasivních stavbách, bytech, kancelářích, obchodech apod.


Produkty WAFE

WAFE 200 E

Optimální řešením pro bytové domy, menší rodinné domy a byty do 170 m². Vedle rekuperace tepla je redistribuována i vlhkost. Pachy, viry, nečistoty zůstávají na straně odpadního vzduchu. 

WAFE 350 EFS

Zařízení vhodné pro rodinné domy a větší byty. Ovládání je velmi snadné. Jednotka obsahuje unikátní technologii EFS, díky níž vystačíte s jedním protiproudým výměníkem po celou dobu životnosti zařízení.

WAFE 1000 E/EFS

Decentrální systém větrání s rekuperací pro prostory s vyšším počtem osob. Jednotka je nejlehčí ve své kategorii, má integrovaný zvukový tlumič a umožňuje modulární polohováním pro 360° instalaci. 

Zašlete nám projekt a my Vám ho  zdarma a rychle naceníme.

Poptávkový formulář >>